Regulaminy Promocji

 

REGULAMIN PROMOCJI
"Voucher 200"
z dn. 20.05.2020r.
1. Organizatorem Promocji jest przedsiębiorca Fullframe Bartosz Trepiński Chopina 13 84-200 Wejherowo NIP: 588-217-72-97, REGON 221802978, zwany dalej Organizatorem.
2. Promocja obejmuje jednorazowe bezpłatne wykorzystanie bonu o wartości 200PLN przez osobę wybraną przez organizatora.
3. Wybór osoby następuje w
skutek spełnienia warunków przez uczestnika promocji.
4. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest udostępnienie na swoim profilu Instagram zdjęć z produktem/ami z kolekcji organizatora wraz z jego oznaczeniem na zdjęciu. Profil uczestnika musi być publiczny aby organizator mógł zweryfikować spełnienie warunku. Do udziału w promocji wybrany zostanie jeden uczestnik z największą liczbą udostępnionych różnych zdjęć, na których każdorazowo zostanie oznaczone konto Instagram organizatora @linen_lee
5. Czas na udostępnienie zdjęć jest ograniczony i upływa 31.05.2020r o godzinie 23:59. Wszystkie zdjęcia publikowane przed ogłoszeniem promocji (20.05.2020) oraz po limicie czasowym nie będą brane pod uwagę. Uprawniony do skorzystania z promocji zostanie poinformowany niezwłocznie po jego ustaleniu przez organizatora.
6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu lub zakończenia Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny, pod warunkiem, że nie będzie miało to wpływu na prawa nabyte przez Klienta, który dokonał Zamówienia, informując o zmianie lub zakończeniu Promocji na tej stronie.
7. Reklamacje wynikające z Regulaminu Promocji należy kierować na adres siedziby Organizatora lub na adres e-mail kontakt@linenlee.pl. Organizator zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl